Péřová peřinka - HappyMimi Shop


Luxusní péřová peřinka pro Vaše miminko.

www. happymimi.net

Bankovní spojení:

Číslo účtu: 175816941 / 0600

Adresa provozovny:

Kvítková 4323

Zlín 761 50

E-shop s možností osobního odběru.

Péřová peřinka nabízí novorozenci měkké a pohodlné prostředí, umožní miminku přirozené propadení do peří a tím kvalitní spánek a odpočinek. Peřinka přibližuje podmínky, které děťátko dobře zná z nitroděložního života a cítí se bezpečně jako v maminčině bříšku. Péřová peřinka přispívá ke spokojenosti a zdravému vývoji miminka.

Miminko pokládané do péřové peřinky správným způsobem k odpočinku i ke spánku bývá spokojené a celkově dobře prospívá. Péřová peřinka a polštářek velmi úspěšně odbourává riziko upřednostňování otočení hlavičky děťátka k jedné straně i symetrického či asymetrického oploštění záhlaví.

Nabízíme Vám vysoce kvalitní péřové výrobky.

Péřová peřinka 4Baby je český výrobek, obratem ušitá na zakázku zákazníka. Je vyrobená z kvalitní, jemné a velmi příjemné sýpkoviny. Při výběru sýpkoviny můžete zvolit variantu KLASIK nebo zákazníky velmi oblíbené StříbroAktive, které je jemňoučké a má antibakteriální účinky. Peřinka je naplněná ideálním množstvím peří pro dokonalou péči o Vaše miminko. Peří je při nákupu osobně vybíráno a při šití ručně plněno a kontrolováno.

"Naše péřové peřinky jsou šité s láskou, jako od maminky::))

Femina centrum Zlín