Reference

"U Lenky jsme absolvovali s manželem předporodní kurz. Lenka je velice vnímavá, pozitivní, kamarádská a ochotná s čímkoliv pomoci. Jde vidět, že ji práce moc baví. Na kurzu jsme se dozvěděli spoustu nových a praktických informací, vyzkoušeli jsme si uvolňovací cviky k porodu, správné techniky kojení a mnoho dalšího. Celý kurz byl super, nabitý informacemi a užitečnými radami.

K Lence jsem chodila také do poradny. Poradny byly velice přínosné, relaxující a uklidňující. Lenka dokáže svým pozitivním a laskavým přístupem uklidnit a vnitřně připravit na porod. Rozhodně doporučuji všem maminkám, které váhají."
Adéla

"Dobrý večer přeji, včerejšek bylo kojení zase o kus lepší a dnes také::)) Kojení dolaďujeme a jsme obě spokojenější, zdá se! Děkujeme mnohokrát za rady. Srdečně zdraví Patricia a Jitřenka"

"S přítelem jsme navštívili kurz Milující náruč rodičů a následně i Předporodní přípravu a jsme za to moc rádi. V příjemném prostředí jsme se toho hodně dozvěděli a nyní už to zkoušíme u našeho syna. Oblíbili jsme si koupání a děkujeme za peřinku ve které spinká jako andílek. Všem mohu tyto kurzy jenom doporučit. Moc děkujeme Lence za spoustu užitečných rad jak zvládnout porod i kojení. Díky" Míla

"Kurz byl opravdu super a hodně mi dal. Dozvěděla jsem se tam věci, které na předporodním kurzu v porodnici vůbec neříkají a myslím, že jsou hodně důležité. Navíc atmosféra na kurzu byla tak pohodová, že se jednalo spíš o debatu a člověk se nemusel bát na nic zeptat. Vše jsme si vyzkoušely i prakticky - dýchání, tlačení, polohy pro kojení. Když jsem pak šla na předporodní kurz do porodnice, už jsem byla trochu "připravená" a mohla se dál vyptávat a ujasnit si, jaké metody zastávají oni a co mi dovolí a co ne. Moc děkuji p. Vrlové za báječně strávené odpoledne a hlavně za informace, které jsem se dozvěděla." Katka

"Dobrý večer. Terezku pořád kojím, zdá se mi, že už poznám, co chce, mastička na bolest bříška i pytlík z pecek pomohl! Strašně jste mi pomohla, je dobré, že jste! Stačí poradit a člověk se hned líp cítí. Snažím se Terezku víc pochopit, jak se cítí, jak se tváří, no je poklad, už se i směje. Přeji Vám, ať se daří v práci a hodně kojících maminek bez stresu a spokojených miminek. Opatrujte se a díky! Lenka Z."

Leničku moc doporučuji. Velmi milá, citlivá, ochotná s tím nejlepším přístupem. Od těhotenství Vás vším detailně provede. Po porodu se vším poradí. Jakýkoli dotaz když jste si nejistá ráda zodpoví. Asistenka na svém místě. Díky Monča Ř.

"Příjemně strávené odpoledne ve společnosti milých lidí. Paní Vrlová vše krásně vysvětlí, ukáže, dokáže úžasně uklidnit, připravit maminky na to, co je čeká. Určitě si na ní při porodu vzpomenu, doufám, že její rady dokážu použít a bude to pro mě nádherný zážitek :-) Děkuji!"

Děkuji moc za pomoc s kojením, řekla bych, že už je vše v normě. Od té doby nemám žádné záněty. Beatka je taky klidnější! Moc jste mi pomohla. Ještě jednou děkuji! Přeji hezký víkend! Zuzka Š."

"Děkuji za pomoc s kojením, už jsme si našly pohodlí s kojícím polštářem, je to o hodně lepší! Jinak už nemá ani zelenou stolici a zažívání se o 100% upravilo. Přeji příjemný večer a ještě jednou moc děkuji za pomoc! Petra F."

"Dobrý večer paní Vrlová, musím se pochválit, že už 11. den jenom kojím bez dokrmu! Snad to tak půjde i nadále. Moc Vám děkuji!!! Lenka S., Slavičín"
Veselé Vánoce přeji Vám i celé Vaší rodině! Dominička stále kojím, už má 2,5 roku a chodí do školky! Mnohokrát děkuji a posíláme pozdrav! Dagmar M.."

" Příjemná atmosféra, spousta zajímavých a užitečných informací opravdu z praxe. Ani netušíte, kolikrát mi během kruzu proběhla hlavou myšlenka ... "Tohle, kdybychom s manželem věděli dřív." Maminky si mimo jiné vyzkoušely úlevové polohy při druhé době porodní, rytmus dechu, tlačení, masáže a některé polohy při kojení, ke kterému jsme se dostali na závěr. Bylo to velmi milé odpoledne, děkuji :-)

" Tento kurz mě hodně obohatil informacemi, ujasnil mě, co mě
vlastně čeká, jak to všechno probíhá a co bude následovat. Byl naprosto skvělý a v příjemné společnosti. Paní Vrlová je úžasnej človíček, který uklidní, perfektně vysvětlí a pozitivně naladí, hned bych zase šla na nějakou její přednášku. Při porodu jsem si na
ni nejednou vzpomněla a dodalo mě to hodně sil. Všem bych doporučila tento kurzík před porodem, opravdu to stálo za to." Jana
"Pokud někdo váhá, jestli se má kurzu zúčastnit, tak bych vám ráda rozhodování ulehčila...bylo to moc fajn odpoledne nabyté informacemi. Společně s paní Vrlovou jsme prošli všechna možná témata, měli se možnost na cokoliv zeptat a opravdu žádná otázka nezůstala bez odpovědi :-). Paní Vrlova je skvělá odbornice a mluví z praxe. Hodně věcí jsme si díky ní s manželem ujasnili a musím říct, že nás uklidnila! Velká pochvala patří i Pétě za úžasnou organizaci. Takže za nás vřele doporučujeme a děkujeme!!!"
"Naprosta spokojenost. Mela jsem spoustu otazek co mi srotovalo v hlave a spoustu obav,ktere mi porad nedali spat. Diky tomuhle kurzu se vsechny me obaby a otazky vytratily.
Prijemna atmosfera,prijemny kolektiv. Pani Lenka je moc prijemna a mluvila opravdu o vsem. Pokud ma nekdo strach jako jsem mela ja,pak opravdu doporucuji tento kurz. Dozvite se spoustu uzitecnych imformaci. Petulce dekujeme za super organizaci a vyborne pohosteni :)
Urcite si s manzelem pri porodu na Vas vzpomeneme :)"
"Tento kurz byl naprosto skvěle připravený. Teorie byla doplněná i praktickým nácvikem, což bylo super. Jako prvorodičku mě kurz hodně uklidnil a pomohl mi si ujasnit všechny informace o porodu. Atmosféra byla super, zasmáli jsme se, mohli jsme se na cokoliv zeptat, zapojili se i tatínci :). Věřím, že si při porodu s manželem vzpomeneme na co možná nejvíce informací a využijeme je :). Doporučuji všem nastávajícím maminkám."
Kurz bych hodnotila velmi kladně a pozitivně. Dozvěděli jsme se spoustu užitečných věcí k porodu a kojení, v příjemné atmosféře s milými lidmi. Na každou otázku jsme dostali odpověd a uvědomili si spoustu věcí. Vřele doporučuji vzít s sebou tatínky, aby si ujasnili svou funkci u porodu a byli maminkám dobrou oprorou. Určitě doporučuji!!"

"Zdravím paní Vrlová, já se dlouho neozvala. Stále jen kojíme, Sára začala krásně přibývat, už má 2 zuby. Ještě jednou díky, bez Vás bych asi nekojila. Mějte se hezky! Marcela Š."

"Dobrý den, daří se nám dobře, Markétka přibírá, teď jsme jen plně kojení, sunar jsme postupně vysadili, ikdyž kojíme jen s kloboučky, bez už vůbec nechce. Mnohokrát děkuji za rady! Hezký den, Lucie M."

Femina centrum Zlín