Femina centrum Zlín

Bc. Lenka Vrlová, DiS.

Kvítková 4323, 761 50 Zlín

+420 776 554 575

lenka.vrlova@seznam.cz

V souvislosti s nařízením 2016/679 EU o GDPR dáváte zasláním kontaktního formuláře na mých webových stránkách nebo e-mailu souhlas se zpracováním Vašich údajů pro naši následnou komunikaci v souvislosti s objednávkou mých služeb, a mohu Vás ujistit, že Vaše údaje slouží pouze pro výše uvedené účely.

Reference

Leničku moc doporučuji. Velmi milá, citlivá, ochotná s tím nejlepším přístupem. Od těhotenství Vás vším detailně provede. Po porodu se vším poradí. Jakýkoli dotaz když jste si nejistá ráda zodpoví. Asistenka na svém místě. Díky Monča Ř.

"Příjemně strávené odpoledne ve společnosti milých lidí. Paní Vrlová vše krásně vysvětlí, ukáže, dokáže úžasně uklidnit, připravit maminky na to, co je čeká. Určitě si na ní při porodu vzpomenu, doufám, že její rady dokážu použít a bude to pro mě nádherný zážitek :-) Děkuji!"

" Příjemná atmosféra, spousta zajímavých a užitečných informací opravdu z praxe. Ani netušíte, kolikrát mi během kruzu proběhla hlavou myšlenka ... "Tohle, kdybychom s manželem věděli dřív."

Maminky si mimo jiné vyzkoušely úlevové polohy při druhé době porodní, rytmus dechu, tlačení, masáže a některé polohy při kojení, ke kterému jsme se dostali na závěr.

Bylo to velmi milé odpoledne, děkuji :-)

" Tento kurz mě hodně obohatil informacemi, ujasnil mě, co mě
vlastně čeká, jak to všechno probíhá a co bude následovat. Byl naprosto skvělý
a v příjemné společnosti. Paní Vrlová je úžasnej človíček, který uklidní, perfektně vysvětlí a pozitivně naladí, hned
bych zase šla na nějakou její přednášku. Při porodu jsem si na
ni nejednou vzpomněla a dodalo mě to hodně sil. Všem bych doporučila tento kurzík před porodem, opravdu to stálo za to." Jana

"Kurz byl opravdu super a hodně mi dal. Dozvěděla jsem se tam věci, které na předporodním kurzu v porodnici vůbec neříkají a myslím, že jsou hodně důležité. Navíc atmosféra na kurzu byla tak pohodová, že se jednalo spíš o debatu a člověk se nemusel bát na nic zeptat. Vše jsme si vyzkoušely i prakticky - dýchání, tlačení, polohy pro kojení. Když jsem pak šla na předporodní kurz do porodnice, už jsem byla trochu "připravená" a mohla se dál vyptávat a ujasnit si, jaké metody zastávají oni a co mi dovolí a co ne.Moc děkuji Péťe a p. Vrlové za báječně strávené odpoledne a hlavně za informace, které jsem se dozvěděla." Katka

"Pokud někdo váhá, jestli se má kurzu zúčastnit, tak bych vám ráda rozhodování ulehčila...bylo to moc fajn odpoledne nabyté informacemi. Společně s paní Vrlovou jsme prošli všechna možná témata, měli se možnost na cokoliv zeptat a opravdu žádná otázka nezůstala bez odpovědi :-). Paní Vrlova je skvělá odbornice a mluví z praxe. Hodně věcí jsme si díky ní s manželem ujasnili a musím říct, že nás uklidnila! Velká pochvala patří i Pétě za úžasnou organizaci. Takže za nás vřele doporučujeme a děkujeme!!!"

"Naprosta spokojenost. Mela jsem spoustu otazek co mi srotovalo v hlave a spoustu obav,ktere mi porad nedali spat. Diky tomuhle kurzu se vsechny me obaby a otazky vytratily.
Prijemna atmosfera,prijemny kolektiv. Pani Lenka je moc prijemna a mluvila opravdu o vsem.
Pokud ma nekdo strach jako jsem mela ja,pak opravdu doporucuji tento kurz. Dozvite se spoustu uzitecnych imformaci.
Petulce dekujeme za super organizaci a vyborne pohosteni :)
Urcite si s manzelem pri porodu na Vas vzpomeneme :)"

"Tento kurz byl naprosto skvěle připravený. Teorie byla doplněná i praktickým nácvikem, což bylo super. Jako prvorodičku mě kurz hodně uklidnil a pomohl mi si ujasnit všechny informace o porodu. Atmosféra byla super, zasmáli jsme se, mohli jsme se na cokoliv zeptat, zapojili se i tatínci :). Věřím, že si při porodu s manželem vzpomeneme na co možná nejvíce informací a využijeme je :). Doporučuji všem nastávajícím maminkám."

"Kurz bych hodnotila velmi kladně a pozitivně. Dozvěděli jsme se spoustu užitečných věcí k porodu a kojení, v příjemné atmosféře s milými lidmi. Na každou otázku jsme dostali odpověd a uvědomili si spoustu věcí. Vřele doporučuji vzít s sebou tatínky, aby si ujasnili svou funkci u porodu a byli maminkám dobrou oprorou. Určitě doporučuji!!"

"S přítelem jsme navštívili kurz Milující náruč rodičů a následně i Předporodní přípravu a jsme za to moc rádi. V příjemném prostředí jsme se toho hodně dozvěděli a nyní už to zkoušíme u našeho syna. Oblíbili jsme si koupání a děkujeme za peřinku ve které spinká jako andílek. Všem mohu tyto kurzy jenom doporučit. Moc děkujeme Petře i Lence za spoustu užitečných rad jak zvládnout porod i kojení. Díky" Míla

Chci vložit vlastní reference:

Femina centrum Zlín